Відгуки про компанію ЗООДИСКОНТ
- Сергей Д.
- Екатерина А.
все супер, рекомендую
Андрій К.Вдячна продавцю за товар та швидке обслуговування. Замовляємо у цьому магазині не вперше.
Юлія А.- Валерий Л.
- Наталья К.
Корм чудовий. Замовляю для добермана, вік 8,5 років.
Валерий Л.- Наталия Д.
швидко зв'язались, швидко відправили.
Светлана Л.- Шлычков Ю.
