Кошик
Кошик

Відгуки про компанію ЗООДИСКОНТ

    Наталія С.
    Відмінно
  • Михайло С.
    Відмінно
    Павло В.
    Відмінно
    Карина Е.
    Відмінно
    Наталья Л.
    Відмінно
    Ірина Л.
    Відмінно
    Сергей Т.
    Відмінно
  • Прийшло повідомлення, що прийшла посилка, але на УКРпочті не могли її знайти(замовлення вагою 20 кг), згодом вибачились))

    Олександр Т.
    Добре
    Олексій В.
    Відмінно
    Катерина Д.
    Відмінно