Відгуки про компанію ЗООДИСКОНТ
- Роман Ц.
- Олег К.
- Лариса Д.
- Марина К.
Советую заказывать порядочный продавец
Укр Лёха- Александр И.
Дуже рекомендую продавца! Гарне та швидке обслуговування.
Замовила помилково корм з іншим змістом продавець пішов на зустріч, допоміг вирішити це питання. Дуже задоволена контактом! Буду замовляти ще, але більш уважно ❤️Аліна К.Перший раз замовляв у цьому магазині і дуже задоволений. Товар свіжий, великий термін придатності, швидко доставлений, гарно запакований. Швидко зав'язалися, уточнили деталі доставки. Доречі, ціна адекватна, нижча ніж на інших сайтах, це порадувало . Однозначно буду ще замовляти у цьому магазині і всім раджу те саме!
Дмитрий Д.- Олена В.
- Владислава З.
