Отзывы о компании ЗООДИСКОНТ
- Александр
- Евгений П.
- Богдан Ф.
- Микола Р.
- Татьяна Т.
- Инна В.
- Ирина Д.
- Богдан Т.
- Вікторія Д.
Дуже вдячна за замовлення! Ще й виявилось, що магазин неподалік від мене і зможу сама їздити!
Ніка Д.
Дуже вдячна за замовлення! Ще й виявилось, що магазин неподалік від мене і зможу сама їздити!